| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XSFB0308. Basic frame |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Mudel | Põhielement, stabiliseerimisprofiil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 9010238003637 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 301 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Sügavus | 776 mm |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi paigalduslaius | 300 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 800 mm |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | No |