| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XPC060602-NZM. Cover |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Pakkimistase 1 | 4015081821945 |