| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | xCIM Off-Line 3.7kW T1 & T2 No Com |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002883 |
| Ühe laadimispunkti suurim võimsus | 3.7 kW |
| Sõiduki tüüp 1 ühenduste arv | 1 |
| Paigalduspoolse ühenduse mudel | Ühefaasiline |
| Pakkimistase 1 | 3553340300318 |
| Paigaldusviis | Seinale paigaldatav |
| Laius | 480 mm |
| Kõrgus | 340 mm |
| Sügavus | 135 mm |
| Kuvariga | No |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Nimivõimsus | 3.7 kW |
| Löögikindlus | IK08 |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Sideliidesega | Yes |
| Funktsioon ligipääsu kontrollimine | Yes |
| Laadimisühikute arv | 1 |
| Koos hoone ühenduskarbiga | Yes |
| Sõiduki tüüp 2 ühenduste arv | 1 |
| Tüüp 2 pistikühenduste arv | 1 |
| Koos koormushaldusega | Yes |
| Koos energiaarvestiga | Yes |
| Koos kaitselülitiga | Yes |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Length of charging cable | 5 m |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |