| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | xCIB On-line 4G |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002889 |
| Sideliidesega | Yes |
| Adresseeritavate laadimispunktide suurim arv | 100 |
| Laadimisvool | 8 A |
| Hädavabastus (väljalülitus) toiteahela rikke korral | No |
| Pakkimistase 1 | 3553340300288 |
| Nimipinge | 230 V |
| Laius | 225 mm |
| Kõrgus | 295 mm |
| Sügavus | 122 mm |