| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | X3301 Detecteur optique de flamme ATEX |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 102 mm |
| Kõrgus | 334 mm |
| Pikkus | 270 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 3660191302955 |
| Talitluspõhimõte | Infrapunane |
| Kaabliga võrku ühendatav | No |
| Patarei on lisatud | Puudub |