| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | X10 /CE/MN/W1/10-60 VAC-DC |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nimipinge | 24 V |
| Voolu liik | AC/DC |
| Helitugevus | 100 dB |
| Voolutarve | 0.025 A |
| Toonide arv | 102 |
| Kontaktiga | No |
| Pakkimistase 1 | 5018987240284 |
| Pakkimistase 2 | 5021621408735 |
| Kere värvus | Valge |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |