| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wyposażenie rozdzielnic |
| Bränd | PCE |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001285 |
| Mudel | DIN-latt (paigaldusliist) 35/7.5 mm |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 5907711115427 |
| Kõrgus | 35 mm |
| Pikkus | 2000 mm |