| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wtyczka przenośna TWIST 24V |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000140 |
| Pooluste arv | 2 |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 5907711118923 |
| Pakkimistase 2 | 5907711118923 |
| RAL-number | 6010 |
| Kaablisisend | Tihendusmutter |
| Materjal | Plast |
| Pinnatöötluse kontaktid | Nikeldatud |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 0 A |
| Pistiku suund | Sirge |
| Faasimuundur | No |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Kella tunninäit | 10 h |
| Tuvastusvärvus | Roheline |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | <50 V DC hall |