| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Works IP65 1x18W | Batten Light Fitting | Grey |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Laius | 85 mm |
| Pikkus | 658 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Süsteemi võimsus | 18 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581194076 |
| Pakkimistase 2 | 5701581841536 |
| Lambipesa | G13 |
| Kere värvus | Hall |