| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKS STAN 18W LED | Batten Light Fitting | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Laius | 49.6 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1232 mm |
| Kõrgus/sügavus | 68.6 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 19.8 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1650 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581339682 |
| Pakkimistase 2 | 5701581339590 |
| Lambipesa | G13 |
| Kere värvus | Valge |