| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wide-range switching power supply unit 12V DC |
| Bränd | ELTAKO |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 18 mm |
| Kõrgus | 58 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Toitepinge liik | AC |
| Väljundvõimsus | 12 W |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| Seinale paigaldamine on võimalik | No |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 24 V |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 50 Hz korral | 110-240 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 0.5 A |
| Pakkimistase 1 | 4010312901755, 4010312901755 |
| Pakkimistase 2 | 4010312901755 |
| Pakkimistase 3 | 4010312901755 |
| Laius | 18 mm |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | Yes |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Laius mooduli arvudes | 1 |
| Stabiliseeritud väljundpinge | Yes |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Stabiliseeritud | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kohe paigaldatav | No |
| Reguleeritav teisene pinge | No |
| Lühisekindel | Yes |
| Väljundpinge 1 nimiväärtus | 24 V |
Wide-range switching power supply unit. Rated capacity 12W. Standby loss 0.2 watt only. Modular devices for DIN 60715 TH35 rail mounting. 1 module = 18mm wide, 58mm deep. At a load of more than 50% of the rated capacity and always if there are adjacent switching power supply units from 12W rated capacity and if there are dimmers a ventilation clearance of 1/2 module must be maintained with the spacers DS12 on both sides. Wide-range input voltage 88-264V AC (110V -20% up to 240V +10%). Efficiency 24V DC 86%. Stabilised output voltage ±1%, low residual ripple. Short-circuit proof. Overload protection and over-temperature switch-off by means of swichting off with automatic switching-on after fault clearance (autorecovery function).