| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WLS BY22D 35W SOX PLUS |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000822 |
| Valgusvoog | 4550 lm |
| Kogupikkus | 311 mm |
| Läbimõõt | 52 mm |
| Valgusefektiivsus | 129 lm/W |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 1800 K |
| Lambi võimsus | 37 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500194695 |
| Energiatõhususklass | A+ |