| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wiring Duct Cover 100mm RAL7030 |
| Bränd | GEWISS |
| Kategooriad |
Perforeeritud juhtmestikurennid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000727 |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | No |
| Sobib kanali laiusele | 100 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011598399564 |
| Pikkus | 2000 mm |