| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wiring box KSK 125 FA on surface with IP 66 |
| Bränd | KOPOS |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3030 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Sisaldab | Puudub |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Suletav | No |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 4 mm² |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Sisend tagantpoolt | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8595568930934 |
| Paigaldusviis | Seinale-/lakke paigaldatav |
| Värvus | Must |
| Laius | 126 mm |
| Sügavus | 74 mm |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 126 mm |
| Talitlustemperatuur | -25-60 °C |
| Materjal | Plast |
| Sisendite arv | 14 |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Varjestusega | No |
| Torulääbimõõdule | Muul viisil |
| Jätkatav | Yes |
| Korpuse läbiviigu tüüp | Tihendusmembraan |
| Valatav | No |
| Kaasas on valukompaund | No |
| Läbipaistev kate | No |
| Paigaldamine pinnasesse | No |
| Paigaldamine vee alla | No |