| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wireless Access Point |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC000816 |
| Suurim andmeedastuskiirus | 0 Mbit/s |
| Tulemüür | No |
| Raadiokanali protokoll | IEEE 802.11 b/g/n |
| Ethernet | Yes |
| Etherneti võimsus | No |
| Kodeerimine | WPA2 |
| Virtuaalvõrgu VPN-turvalisus | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Sagedusriba | 2.4 GHz ja 5 GHz |
| Väratite arv 10/100/1000 Mbps LAN | 1 |
| Pakkimistase 1 | 4055144057171 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 43.8 mm |
| Kõrgus | 73.8 mm |
| Sügavus | 67.6 mm |
| Seinale paigaldatav | No |
| Hallatav | Yes |
| Sisseehitatud | Yes |
| Sobib 19 tollisele karkassile | No |
| Väratite arv 10/100 Mbps LAN | 0 |
| Väratite arv 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Välisantenni ühendus | No |
| Silla funktsioon | No |
| Repiiteri funktsioon | No |
| Lakke paigaldatav | No |
| Sobib paigaldamiseks DIN liistule | No |
| Süvistatud paigaldus | No |
| Väratite arv 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Pooluste kinnitus | No |
| Väratite arv 100 Mbps POF | 0 |
| Pistikupesa väljundadapter | No |
| Väratite arv 1000 Mbps POF | 0 |
| Toetatud AP-de arv | 0 |
| Tulemüüri läbilaskvus | 0 Gbit/s |
| Kasutajate arv | 0 |