| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wire cable suspension set with rod for S-TRACK 3-phase track , white, 100cm |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Lisatarviku liik | Toru pendelriputus |
| Pikkus | 60 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163161633 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |