| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wi-Fi BLE 60W A60 E27 RGB 2PK + Remote |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 8 W
E27 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514550117 |