| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wi-Fi BLE 50W GU10 927-65 TW 2PF/6 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 4.7 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514551312 |