| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WHS VERTICAAL 60x300 SA300 L=3m SV |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000854 |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 8712186109409 |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Mass/kaal | 0 kg/m |
| Võru liik | Perforeeritud profiil |
| Perforeeritud külgsein | Yes |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kasulik ristlõige | 0 mm² |
| Laia piluga mudel | No |
| Külglati liik | Profiil (avatud) |
| Pulkade kahekordne vahe | 300 mm |
| Kinnitusrõngas | Keevitatud |
| Span between supports according to IEC 61537 | 0 mm |
| Max. safe working load according to IEC 61537 | 0 N/m |