| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WGX-JP65A KOPPELVEER+AARDING |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000874 |
| Mudel | Universaalne |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pakkimistase 1 | 7315885596245 |
| Ehitusviis | Muhv |
| Seinakanali sügavus | 65 mm |
| Sobib seinakanali laiusele | 170 mm |
| Potentsiaaliühtlustusega | No |