| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WGT-CS170A SAW JIG |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4417 0000 00 |
| ETIM | EC002440 |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Pakkimistase 1 | 7315880080633 |
| Sümmeetriline mudel | No |