| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WDK HA80210RW External corner hood 80x210mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000863 |
| Laius | 210 mm |
| Mudel | Vormitud kate |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 80 mm |
| Materjal | PVC |
| Materjal | Plast |
| Nurk | 90 ° |
| Sobib tervikahelale | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 4012195066057 |
| Pakkimistase 2 | 4012195834939 |
| Pakkimistase 3 | 4012196923915 |
| Värvus | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kinnitusviis | Kinitusse surutav |
| Kaitsekile | No |