| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WAWEL LED White 36W TUNABLE |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |