| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WALL CONSOLE 50I - 600mm SV |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Laius | 50 mm |
| Mudel | Seina-ja profiilkonsool |
| Kõrgus | 130 mm |
| Pikkus | 680 mm |
| Nurk | 90 ° |
| Sobib tervikahelale | No |
| Sobib kaablikandesüsteemi laiusele | 600 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480911361 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Koormatavus | 1.75 kN |