| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wandaxiaalventilatoren, HCFT/4-355/H-A (400V50HZ) V5 |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5925 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 450 mm |
| Kõrgus | 450 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 0 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Termokaitsega | Yes |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 3549.04 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 3275.48 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 2356.13 m³/h |
| Rõhk 2 | 25 Pa |
| Rõhk 3 | 75 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Taimer | Puudub |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893610171 |