| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Wandaxiaalventilatoren, HCFB/4-315/H-A (110-120V60HZ) VZ |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Laius | 400 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Talitlus | Toide |
| Toitepinge | 0 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Termokaitsega | Yes |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Puudub |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 2225 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1610.4 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 74 m³/h |
| Rõhk 2 | 50 Pa |
| Rõhk 3 | 125 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Taimer | Puudub |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893371997 |