| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WALL BRACKET W27 HOT GALVANIZED |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 65 mm |
| Kõrgus | 235 mm |
| Lisatarviku liik | Tugiklamber |
| Pikkus | 215 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217425523 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |