| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WALL BASE 12/24V ACDC |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
Valgustid |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 61 mm |
| Lisatarviku liik | Kolmjalg |
| Pikkus | 115 mm |
| Pakkimistase 1 | 3414971497863 |
| Pakkimistase 2 | 3414971497870 |
| Pakkimistase 3 | 3414971497863 |
| Värvus | Hall |
| Materjal | Plast |