| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WAGO 2687-2144 |
| Bränd | WAGO |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 38 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Toitepinge liik | AC |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| Seinale paigaldamine on võimalik | No |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 23-28 V |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 50 Hz korral | 90-264 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 5 A |
| Väljundvoolu 1 nimiväärtus | 5 A |
| Pakkimistase 1 | 4066966207439 |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | No |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Stabiliseeritud väljundpinge | Yes |
| Elektriühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Stabiliseeritud | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kohe paigaldatav | No |
| Reguleeritav teisene pinge | Yes |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 60 Hz korral | 90-264 V |
| Lühisekindel | Yes |
| Väljundpinge 1 nimiväärtus | 24 V |