| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BV-S2/18/10 Busbar |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Isoleeritud | Yes |
| Nominaalne püsivool Iu | 63 A |
| Pooluste arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 5413656505662 |
| Faaside arv | 1 |
| Ristlõige | 14 mm² |
| Pikkus | 220 mm |
| Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq | 25 kA |
| Laius mooduli arvudes | 12 |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Elektriühenduse liik | Sõrmkontakt |
| Sobib abilülitiga seadmetele | No |
| Sobib N-lati seadmetele | No |
| Sobib seadmete arvule | 13 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 500 V |
| Sammu mõõt | 9 mm |