| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BV-SU2/55/10 Busbar |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Isoleeritud | Yes |
| Pooluste arv | 2 |
| Pakkimistase 1 | 5413656505808 |
| Faaside arv | 2 |
| Ristlõige | 10 mm² |
| Pikkus | 1000 mm |
| Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq | 25 kA |
| Laius mooduli arvudes | 54 |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Elektriühenduse liik | Sõrmkontakt |
| Sobib abilülitiga seadmetele | No |
| Sobib N-lati seadmetele | Yes |
| Sobib seadmete arvule | 54 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 500 V |
| Sammu mõõt | 9 mm |