| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VX Slide rail, for mounting plate, f.W: 600 mm |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Kapi paigalduslaius | 600 mm |
| Pakkimistase 1 | 4028177921139 |
| Pakkimistase 2 | 4028177921139 |
| Pakkimistase 3 | 4028177921139 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 600 mm |
| Materjal | Metall |