| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Volt Light LVD1A |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 3100 00 |
| ETIM | EC000494 |
| Toide | Aku |
| Katkematuse test | No |
| Pinge näit | Muul viisil |
| Pinge mõõteulatus | 40-300 V |
| Mõõteahela kategooria | Puudub |
| Testi liik | 1-poolus |
| Pakkimistase 1 | 0095969773188 |
| Pikkus | 75 mm |
| Varre pikkus | 0 mm |
| Tera laius | 0 mm |
| Sisemine baaskoormus | No |
| Ühefaasilise pinge näit | Yes |
| Kontaktivaba pingetuvastus | Yes |
| Andmesalvestus | No |
| LC näidu taustavalgustus | No |
| Test prod protection | No |
| Mõõtepunkti valgustus | Yes |
| Pöördvälja suuna näit | No |
| Lülitatav koormus | No |
| Takistuse mõõtmine | 0 Ohm |
| On kasutatav sademete korral | No |
LVD1A,VOLT LIGHT EU ROHS