| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MBCSCMCB DEKSEL 25S60 VR AUTOMAAT |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000775 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 5411815244063 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 600 mm |
| Kõrgus | 250 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Hingedega ava | No |
| Kiirlukustus | Yes |
| Läbipaistev | Yes |