| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | V43BTSE6 VMS43 EMPTY FOR LBS 250A |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002288 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kaitse | Mini- / rikkevoolu kaitselüliti |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakkimistase 1 | 5411815257223 |
| Laius | 320 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Sügavus | 179 mm |
| Pistikupesaga | No |
| Faaside arv | 3 |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Läbipaistva kattega | Yes |
| Kere materjal | Plast |
| Valgustirühmasid | 0 |
| Kellaga trafoga | No |
| Peaahela lüliti tunnusvool | 200 A |