VLM-1-600/72 Analogue Voltmeter image 1
VLM-1-600/72 Analogue Voltmeter image 2
VLM-1-600/72 Analogue Voltmeter thumbnail 1
VLM-1-600/72 Analogue Voltmeter thumbnail 2
VLM-1-600/72 Voltmeter analog Direktmessung, 600V, Wechselspannung, 72
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8012542545101
MPN: 2CSG112230R4001
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VLM-1-600/72 Analogue Voltmeter
Bränd ABB
Kategooriad DIN-liistu mõõteseadmed
Harmoneeritud süsteemi kood 9030 3370 00
ETIM EC002306
Mudel Esipaigaldus
Pinge liik AC
Täpsusklass 1.5
Mõõteulatus 0-600 V
Trafo ühendus No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012542545101
Muud tehnilised andmed
Laius 72 mm
Kõrgus 72 mm
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Laius mooduli arvudes 0
Võimsuse kadu 4.6 W
Maksimaalne nõela paine 90 °
Mõõtesüsteem Liikuv mähis
Skaala valgustus No
Kalibreeritud Yes
Allalaadimised
Kirjeldus
VLM-1-600/72 is an 72x72mm front-panel analogue voltmeter for ac networks. Direct insertion.