| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VL-2 spindle valve PN6 |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8481 8071 00 |
| ETIM | EC011435 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Malm GG 25 (GJL-250) |
| Toote surveklass | PN 6 |
| Ääriku surveklass | PN 6 |
| Pinnase omadused | Võrdne osakaal |
| Pakkimistase 1 | 5702421512364 |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 120 °C |
| Minimaalne ümbrustemperatuur (pidev) | -10 °C |
| Käigu pikkus | 30 mm |
| Koos ühenduse 1 liitmikuga | No |
| Koos ühenduse 2 liitmikuga | No |
| Kvs väärtus | 145 |
| Suurim diferentsiaalrõhk avatud asendis | 3 bar |
| Kvs väärtuse lekkekadu | 0.05 % |