| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VKS 644-0 Video crossboard module |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Juht- |
| Pakkimistase 1 | 4015739865208 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Laius | 144 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Materjal | Alumiinium |
| Laius mooduli arvudes | 8 |