| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TR M6 1M A2 Threaded rod M6x1000mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Bolts
Keermelatt |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1535 00 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pakkimistase 1 | 4012196152575 |
| Pakkimistase 2 | 4012197052867 |
| Pikkus | 1000 mm |
| Meeterkeere (M..) | 6 |
| Vasakkeere | No |