| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vintage 1906® LED 35 4 W/2400 K E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 124 mm |
| Valgusefektiivsus | 102 lm/W |
| Lambi kuju | Ümamargune/kerakujuline |
| Pikkus | 168 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2400 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 410 lm |
| Lambi nimetus | R39 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 300 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075233065 |
| Pakkimistase 2 | 4058075233072 |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A++ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 32 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 4 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 410 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |