| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vic 35 4000K | Ceiling light | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1157806 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 43 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3600 lm |
| Pakkimistase 1 | 5704924012693 |
| Pakkimistase 2 | 5708839012694 |
| Kere materjal | Plast |