| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vic 22 4000K | Ceiling light | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1157781 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 40 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 18 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1800 lm |
| Pakkimistase 1 | 5704924012655 |
| Pakkimistase 2 | 5708839012656 |
| Kere materjal | Plast |