| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-810 Vibration Tester |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Electrical Test Equipment
|
| Päritoluriik* | US |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9031 8080 00 |
| Akupatarei suurim kestvus | 8 h |
| With measurement control force sensor | No |
| With bearing condition assessment | Yes |
| With machine vibration assessment | Yes |
| Measuring unit vibration velocity (RMS) | mm/s and inch/s |
| Measuring unit vibration velocity (Peak) | mm/s and inch/s |
| Measuring unit vibration acceleration (Peak) | m/s² and g |
| Measuring unit vibration displacement | Muul viisil |
| Measuring unit vibration acceleration (RMS) | m/s² and g |
| Pakkimistase 1 | 0095969527415 |
| Laius | 26.7 mm |
| Kõrgus | 185.6 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Mass/kaal | 1.9 kg |
| USB ühendus | Yes |
| Kuvari diagonaal | 5.7 inch |
| Analoog audioväljund | No |
| Infrapunaandur | No |
| Bluetooth liides | No |
| Sisemine mälu | Yes |
| Sisendi ühendus | Muul viisil |
| Sisseehitatud põletiga | No |
| With display backlight | No |
| With emissivity correction | No |
| Drop test height | 0 m |
De Fluke 810-trillingsanalyse instrument is het meest geavanceerde gereedschap voor probleemoplossing voor werktuigkundige onderhoudsteams die nú een antwoord nodig hebben. De unieke diagnosetechnologie helpt u mechanische problemen snel te identificeren en prioriteiten aan te geven, zodat u de expertise van een trillingsanalist in handen hebt.