| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vibration Sensor |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Päritoluriik* | TW |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Pakkimistase 1 | 0743172019356 |
| Laius | 175 mm |
| Kõrgus | 215 mm |
| Sügavus | 15 mm |