| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VIALOX® NAV-TS 400W FC2 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | SK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | Fc2 |
| Valgusvoog | 49000 lm |
| Kogupikkus | 206 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 23 mm |
| Valgusefektiivsus | 122 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300015712 |
| Pakkimistase 2 | 4050300216829 |
| Pakkimistase 3 | 4050300015712 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 24000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 440 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
High-pressure sodium vapor lamps for open and enclosed luminaires. Product features: Lamp survival factor: 95 % after 12,000 h burning time. Product benefits: High luminous efficacy. Areas of application: Industrial installations. Car parks, courtyards. Buildings, monuments, bridges. Suitable for use in open and enclosed luminaires. Outdoor applications only in suitable luminaires.