| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VIALOX® NAV®-T 70 W E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 6000 lm |
| Kogupikkus | 156 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 38 mm |
| Vajalik on väline liiteseadis | No |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321076106 |
| Pakkimistase 2 | 4008321076113 |
| Vajalik on väline süüteseadis | No |
| Elavhõbedavaba | No |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 18000 h |
| Lambi nimetus | Muul viisil |