| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VIALOX® NAV®-E SUPER XT 400 W SUPER XT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 56500 lm |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 4058075803671 |