| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VIALOX® NAV®-E 70W-E E27 24X1 RU OSRAM |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 5900 lm |
| Kogupikkus | 155 mm |
| Läbimõõt | 71 mm |
| Valgusefektiivsus | 84 lm/W |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Pakkimistase 1 | 4099854126536 |
| Pakkimistase 2 | 4099854126543 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 24000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 75 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | G |