| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VG device unit for spotlight 2000W 400V |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Nimipinge | 400 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 9003399334955 |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Ühenduskaabli pikkus | 10 m |