| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VF 2 PN16 15/4 2-way seat flange |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8481 8059 00 |
| ETIM | EC011408 |
| Materjal | Malm GG 25 (GJL-250) |
| Toote surveklass | PN 16 |
| Ääriku surveklass | PN 16 |
| Suurim diferentsiaalrõhk avatud asendis | 4 bar |
| Kvs väärtuse lekkekadu | 0 % |
| Juhtimissuhe (Svo) | 2 % |
| Sulgemisrõhk | 0 bar |
| Seadistussignaali tagasisidesignaal | No |
| Pakkimistase 1 | 5710104007595 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Käsitööriist | No |
| Plahvatuskindel | No |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 130 °C |
| Minimaalne ümbrustemperatuur (pidev) | -10 °C |
| Kõigi ühenduste toru välisläbimõõt | 0 mm |
| Ühenduse 1 pikkus | 0 mm |
| Ühenduse 2 pikkus | 0 mm |
| Ühenduse 1 tööpikkus | 0 mm |
| Ühenduse 2 tööpikkus | 0 mm |
| Talitlusaeg | 0 s |
| Koos ühenduse 1 liitmikuga | Yes |
| Koos ühenduse 2 liitmikuga | Yes |
| Kere materjal | Malm |
| Kvs väärtus | 4 |
| Otskontaktidega | No |
| Suurim elektriline sisendvõimsus | 0 VA |
| Seadistatav talitluspiirkond | No |
| Abikontaktid | No |